„Rakovina je výsledkem životního stylu, ne genetiky!“ Slavný lékař zkoumal nádory již 30 let a zjistil, že se jí dá předcházet dodržováním těchto 7 pravidel

21
Sdílejte

4) Půst.

Doktor Seyfried je velkým zastáncem půstu. Půst snižuje hladinu glukózy v krvi a zvyšuje produkci ketonů, které rakovinové buňky nedokážou efektivně využít. To pomáhá brzdit jejich růst. Doporučuje také občasnou autofagii – proces čištění poškozených buněk v těle.

5) Snižte stres.

Chronický stres poškozuje mitochondrie a zvyšuje záněty v těle, proto profesor upozorňuje, že odpočinku je třeba věnovat větší pozornost.

6) Pravidelné cvičení.

Dr. Seyfried zdůrazňuje, že pravidelné cvičení je životně důležité pro prevenci rakoviny, neboť zlepšuje funkci mitochondrií, snižuje hladinu cukru v krvi a snižuje zánět.

7) Pravidelný a kvalitní spánek.

Během spánku se naše tělo zotavuje a uzdravuje. Zejména naše mitochondrie. Čím lépe a více budeme spát, tím bude naše tělo zdravější a aktivnější, tedy funkčnější v obraně proti rakovinným buňkám – uvedl Dr. Seyfried.

Doktor Seyfried také uvedl, že případy rakoviny byly vzácné v afrických kmenech, které žily tradičně, ale s moderním životním stylem přibývaly. I to poukazuje na důležitost životního stylu v prevenci rakoviny.

Kam dál?

Zdravotní stav herce Oldřicha Víznera (77) se nelepší. Kvůli Parkinsonově chorobě skončil na LDN

Nemakačenko Dominika Gottová bez plánů makat a spokojeně vysává Finsko : Vše za mě platí, chlubí se

Se zákeřnou rakovinou Anička Slováčková (†29) bojovala do posledních chvil. Už ve dvaceti si nahmatala první bulku v prsu

Poslední fotografie Aničky Slováčkové : Hlavně úsměvy a vděčnost, napsala k několika momentkám

Zemřela Anička Slováčková (†29). Prohrála boj s rakovinou

Další články